Detské náušnice

detské náušnice Cutie C1942Každý rodič hľadá pre svoju malú princeznú len to najlepšie a najkvalitnejšie. K povinnej výbave patria neodmysliteľne nielen šatôčky a pekné topánočky, ale aj detské náušničky. Tie majú byť zdravotne nezávadné, bezpečné pre každodenné nosenie a nápadné tak, aby vkusne podčiarkli krásu vašej dcérky. Práve pre tú najcennejšiu bytosť, ktorú doma máte, boli vytvorené šperky z kolekcie Cutie.

Za decentným tvarom náušničiek, dokonalým spracovaním a kreatívnosťou stojí skupina dizajnérov zo štúdia Zodiax. Exkluzívna rada detských náušníc Cutie je určená iba pre deti, a to už od dojčenského veku. Zdravotnú nezávadnosť zaručujú drahé kovy a kamene ktoré sú používané pri výrobe náušničiek.

kačičky náušniceCutie ponúka detské náušnice v najrôznejších tvaroch takže si určite vyberie každý podľa svojho vkusu. Pri výrobe je používané biele a žlté zlato ktoré je skrášlené diamantmi alebo farebnými zirkónmi v rôznych farbách. Tvorba sa v podstate delí na dve základné skupiny – Cutie DiamondsCutie Jewellery.

V prvom prípade už názov hovorí za všetko; náušničky majú osadený diamant, a každý pár je pomenovaný ženskými menami ako napríklad Zuzanka, Natálka, Eliška, Boženka, Libuška, Terezka, Verunka alebo Gábinka. Jewellery zas ponúka náušnice v decentných ale zároveň správne nápadných tvaroch tak, aby sadli na detské uško.


Slovensky Česky

Prepichnutie ušiek je často diskutovaná téma. Kým v niektorých krajinách zvažujú prepichnutie uší a mnohí rodičia k tomu pristúpia až keď dieťa dovŕši školský vek, u nás sa prepichovanie alebo nastreľovanie náušníc robí ešte skôr.

Čo radia odborníci?
Prečítajte si kedy a ako dať prepichnúť ušká.